Niemiecki serwis biurowy Niemiecki serwis biurowy

Home » Oferta » Ubezpieczenia

Ubezpieczenie

Podstawowym warunkiem rozpoczęcia działalności gospodarczej jest opłacanie Kasy Chorych w jednej z niemieckich ubezpieczalni. Polisa na wyjazd zagraniczny wykupiona w polskiej Allianzu, HDI lub innych niestety nie jest wystarczająca. Według § 193 Versicherungsgesetz wymagany jest Krankenversicherung ubezpieczalni z siedziba glowna w Niemczech. Składka miesięczna zależy od wieku i płci kandydata.

1. Zdrowotne

Osoby prowadzace dzialalnosc gosp. Sa od 1.1.2009 objete obowiazkiem zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego. Zaleca się zawrzeć prywatne ubezpieczenie, ktore uchroni cie na wypadek interwencji lekarskiej od poniesienia wysokich kosztów leczenia.

2. Rentalne

3. Od odpowiedzialnosci cywilnej

Ważne ubezpieczenie, ktore zagwarantuje ci ochrone przed skutkami odpowiedzialnosci cywilnej, poniewaz ustawowo jestes wg.§ 823 prawa cywilnego (Bürgerliches Gesetzbuch BGB) zobowiązany do pokrycia szkód na zdrowiu, życiu lub innych praw osób trzecich w pełnej wysokości.

4. Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków:

Ubezpiecz. Od nieszczęśliwych wypadków nie jest wprawdzie przymusowe, ale bardzo tanie i opłacalne dla każdego. Już za ok. 20 euro miesięcznie można założyć pożądany Unfallversicherung działający nie tylko w czasie wykonywania pracy, ale zawsze i wszędzie na całym świecie. Najważniejszym świadczeniem takiej polisy jest dożywotnia emerytura miesięczna w wys. 1000 euro miesięcznie. Taka renta możne zapewnić być na poziomie podstawowym w sytuacji kiedy po wypadku nie jesteśmy w stanie wykonywać swojego zawodu.

Rejestrowanie działalności gospodarczej / Gewerbeanmeldung

Polacy maja możliwość zarejestrowania działalność gospodarczą w Niemczech. Stanowią oni wówczas jednoosobowe przedsiębiorstwo / Einzelunternehmen podlegające Kodeksowi Cywilnemu (Bürgerliches Gesetzbuch) ... » więcej

Zasiłek rodzinny

Należą Ci się miesięcznie pieniądze na dzieci własne i przysposobione w wysokości 184,00 euro na pierwsze i drugie dziecko a 190,00 euro na trzecie, jeśli pracowałeś bądź pracujesz w Niemczech ... » więcej

Ubezpieczenie

Wybierasz dowolny pakiet oferujacy Ci bogaty zakres świadczeń. Oferujemy bardzo korzystne ubez. zdrowotne i od odpowiedzialności cywilnej ... » więcej

Nieruchomości

Pomagamy w znalezieniu odpowiedniego dla Ciebie domu, mieszkania bądź pokoju. » więcej

Tłumaczenia

Towarzyszymy w urzedach, u lekarza bądź adwokata ... » więcejO firmie

W odpowiedzi na zapotrzebowanie na polskim rynku związane z prawami jakich nabywają polscy obywatele jako członkowie Unii Europejskiej stworzyliśmy szeroki wachlarz usług do Państwa dyspozycji.

Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem wielu klientów. Doskonała znajomość niemieckiego rynku gospodarczego i prawa pozwoli znaleźć rozwiązanie na każdy Państwa problem.

Zapraszamy

O firmie

- Firmy utrzymujące kontakty handlowe z niemieckimi kontrahentami.

- Osoby fizyczne, którym prawnie nalezą się pieniądze osób mieszkających w Niemczech.

- Polacy zamierzający założyć działalność gospodarcza w Niemczech, bądź już ją prowadzący.

- Rodzice mieszkających w Polsce dzieci, w wypadku gdy jedno z nich pracuje bądź posiada zameldowanie na terenie Niemiec.

- Firmy z siedzibą w Niemczech mające problemy z płynnością płatniczą ze strony swoich partnerów gospodarczych.

O firmie

Niemiecki serwis biurowy

Roksana Socha
Mollnerweg 35
12353 Berlin/Niemcy

Tel: 00493029043780

Fax: 00493029009621

e-mail: biuro@socha-berlin.de

Copyright © 2010-2016 www.niemiecki-serwis.pl | Niemiecki serwis biurowy

Projekt i wykonanie: PP Design Studio